Olimpiskā diena 2016

23. septembrī “Olimpiskās dienas 2016” pasākumi notika gandrīz katrā Latvijas novadā un pilsētā. LOA kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentiem augstskolas stadionā plkst.10:00 iesākās ar kopīgu Olimpisko rīta vingrošanu, kurā piedalījās 216 dalīimg_2bnieku.  Latvijas Olimpiskās komitejas  LOK) un Latvijas Olimpiskās akadēmijas ( LOA)  karoga svinīgā pacelšanā un vingrošanā piedalījās LR Saeimas deputāts, Olimpiskais čempions kanoe airēšanā, LOA prezidents Ivans Klementjevs un LSPA rektors Jānis Žīdens.

“Olimpiskās dienas 2016” devīze Latvijā bija “Padod bumbu!”, jo tā bija veltīta Olimpiskā sporta veida – volejbola popularizēšanai, pēc Olimpiskās rīta vingrošanas notika pludmales volejbola turnīrs, kurā dalību ņēma 31 komanda.

“Olimpiskā diena 2016” šogad bija “Eiropas Sporta nedēļas” sastāvdaļa. “Eiropas Sporta nedēļas” mērķis bija veicināt fiziskās od_2016_haktivitātes visā Eiropā un tajā iesaistīties tika aicināts ikviens iedzīvotājs. “Eiropas Sporta nedēļa” Latvijā notika no 17. līdz 23.septembrim.

Olimpiskās dienas rīta vingrošanas komplekss : http://olimpiade.lv/lv/olimpiska-diena/olimpiska-diena-2016/vingrojuma-komplekss

img_2833