OLIMPISKĀ DIENA 2018

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2018” 650 norises vietās visā Latvijā kopā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku rekordskaitu – vairāk kā 145 000 dalībniekus no 95 Latvijas novadiem un pilsētām.

Latvijas Olimpiskā akadēmija bija kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studentiem un docētājiem, ar sportiskām aktivitātēm atzīmējot “Olimpisko diena 2018”.

Tajā 243 studenti un akadēmijas darbinieki veica kopīgu Olimpisko rīta vingrošanu un 15 komandas piedalījās sacensībās ” Iepazīsti tenisu!”

Olimpiskās dienas rītā studenti un darbinieki pulcējās LSPA stadionā, kur visus uzrunāja LSPA rektors, LOA viceprezidents Jānis Žīdens un LSPA studente, Londonas olimpisko spēļu ( 2012) dalībniece soļošanā Agnese Pastare, kā arī LSPA doktorantūras students un Igora Miglinieka sporta skolas basketbola treneris Aleksands Astafičevs. Pēc Latvijas Olimpiskas himnas atskaņošanas un olimpiskā karoga pacelšanas, LSPA studenti un darbinieki kopīgi veica Olimpisko rīta vingrošanu.