Renovēta Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas mītne

Pēc Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas prezidenta Isidorosa Kouvelosa uzaicinājuma Ivans Klementjevs piedalījās Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 60. gadadienas svinībās un renovētās ēkas atklāšanā š. g. 17. oktobrī Olimpijā. Ceremonijā piedalījās: Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidents Tomass Bahs, četri SOK viceprezidenti un SOK locekļi, kā arī Grieķijas Republikas prezidente Katerina Sakellaropoulou, Grieķijas Olimpiskās komitejas un Eiropas Olimpiskās komitejas prezidents Spiross Kapraloss.

Pasākumā piedalījās Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas pirmās grupas students Konrado Durantes, kurš 1961. gadā bija 1. SOA studentu sesijas dalībnieks, un jau 1963. gadā bija viens no Spānijas Nacionālās Olimpiskās akadēmijas dibinātājiem.  Arī Tomass Bahs bijis Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas students 1983. gadā.

Starptautiskā Olimpiskā komiteja ir ieguldījusi Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas renovācijā 13,5 miljonus eiro un turpinās investēt līdzekļus tās uzlabošanā. 18 mēnešu laikā tika izremontēti istabu numuri sportistu izmitināšanai, dušas telpas, atpūtas istaba, ēdamistaba, virtuve, atjaunotas akadēmijas mācību telpas. Pilnībā tika aprīkota ugunsaizsardzības sistēma, kas pierādīja savu nepieciešamību, kad ap akadēmijas teritoriju šogad plosījās plaši ugunsgrēki.