Sācies Olimpiskais mēnesis 2022

Tradicionālais Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētais Olimpiskais mēnesis sākās mēnesi pirms LOK 100. dzimšanas dienas un noslēgsies 22. aprīlī.

Šogad Olimpiskais mēnesis veltīts LOK simtgadei, jo dienu pēc Olimpiskās dienas – 23. aprīlī – LOK svin savu simto dzimšanas dienu. Olimpiskā mēneša ietvaros LOK organizē daudz un dažādas aktivitātes. Arī Latvijas Olimpiskā akadēmija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju aicina kustīgi pavadīt visu mēnesi un piedāvā vairākas aktivitātes:

• Piedalies LOK 100 km izaicinājumā (vairāk informācijas www.olimpiade.lv), un parādi mums – Latvijas Olimpiskajai akadēmijai kā Tu sasniedzi savu simtiņu! Iemūžini foto bildēs savu veikumu laika posmā no 1. aprīļa līdz 21. aprīlim un nosūti bilžu kolāžu uz e-pastu: loa@lspa.lv . Trīs radošāko un faktiem bagātāko kolāžu iesūtītāji saņems dāvanu kartes no Nike. Uzvarētāji tiks paziņoti 22.aprīlī, plkst. 20:00 online spēlē „Olimpiskā viktorīna”.

• No 18. aprīļa līdz 21. aprīlim parādi, cik erudīts esi jautājumos par olimpisko kustību. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studentu pašpārvaldes (LSPA SP) Instagram kontā ikdienu atradīsi jautājumus par dažādām ar olimpisko kustību saistītām tēmām. Atbildi uz jautājumiem, iesildies lielajai fināla spēlei “Olimpiskā viktorīna” un tiec pie dāvanām no Latvijas Olimpiskās akadēmijas. Uzvarētāji tiks paziņoti LSPA SP Instagram kontā 21.aprīlī.

• Olimpisko mēnesi noslēgsim ar aizraujošu erudīcijas spēli visiem sporta faniem. 22. aprīlī, plkst. 20:00 pieslēdzies online spēlei “Olimpiskā viktorīna”. Piesakies: www.mdplaytime.com. Viktorīnā ikvienam būs iespēja parādīt savas zināšanas par olimpisko kustību, olimpiskajām spēlēm, Latvijas Olimpisko komiteju un Latvijas Olimpisko akadēmiju. Balvas un pārsteigumi no mūsu draugiem Nike, sporta kluba “SQUAD hour”, MD viktorīna u.c.

Iepazīsti Olimpisko kustību, lasi, pēti, izzini! Pavadi aktīvi ikdienu un tiekamies Olimpiskā mēneša noslēguma online spēlē “Olimpiskā viktorīna”!