OLIMPISKĀ DIENA – 2023

Olimpiskā diena – 2023 notiks 21. aprīlī, bet jau tagad daudz dažādas aktivitātes, kurām var sekot līdzi un piedalīties ikviens. Vairāk informācija: www.olimpiade.lv.

Latvijas Olimpiskā akadēmija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju aicina kustīgi pavadīt visu mēnesi un piedāvā vairākas aktivitātes:

  • No 17. līdz 20. aprīlim parādi, cik erudīts esi jautājumos par olimpisko kustību. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studentu pašpārvaldes Instagram kontā ikdienu atradīsi jautājumus par dažādām ar olimpisko kustību saistītām tēmām. Atbildi uz jautājumiem, iesildies lielajai fināla spēlei “Olimpiskā viktorīna” un tiec pie dāvanām no Latvijas Olimpiskās akadēmijas. Erudītāko dalībnieku apbalvošana 21. aprīlī 11.30.

 

  • 21. aprīlī  plkst 11.30 tiekamies pie LSPA galvenās ieejas, lai vienotos kopīgā Vislatvijas “Olimpiskās dienas – 2023” vingrošanā. Iepazīsties un izpildi vingrojuma kompleksu jau tagad: https://www.youtube.com/watch?v=fRmXeYIzvzw&t=37s

 

  • Olimpisko mēnesi noslēgsim ar aizraujošu erudīcijas un veiklības spēli visiem sporta faniem. 21. aprīlī, plkst. 20:00 pieslēdzies online spēlei “Olimpiskā viktorīna”. Pieteikšanās formu atradīsi šeit: https://mdplaytime.com/product-category/viktorinas/

Viktorīnā ikvienam būs iespēja parādīt savas zināšanas par olimpisko kustību, olimpiskajām spēlēm, Latvijas Olimpisko komiteju un Latvijas Olimpisko akadēmiju. Balvas un pārsteigumi no mūsu sadarbības partneriem.

Esam aktīvi, iesaistamies un aicinām piedalīties ikvienu!