Klajā laista A. Zigmundes grāmata «Trīs pirmie poļu tautības Latvijas olimpieši (1924–1928)»

Klātesot Polijas Republikas vēstniecei Rīgā V. E. Monikai Mikališinai , Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) prezidentam Ivanam Klementjevam un citiem LOA senatoriem, RTU rektoram Leonīdam Ribickim, RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centrā atklāta profesores Alīdas Zigmundes grāmata «Trīs pirmie poļu tautības Latvijas olimpieši (1924–1928)».

Pētījums par trim pirmajiem poļu tautības olimpiešiem, kuri piedalījās olimpiskajās spēlēs 1924. un 1928. gadā un pārstāvēja Latvijas Republiku. Tekstu papildina olimpiešu un viņu ģimenes locekļu fotogrāfijas un dokumentu kopijas. Grāmata latviešu un poļu valodā tapusi ar Polijas Republikas vēstniecības Rīgā un LOA atbalstu.

Ar šīs grāmatas iznākšanu profesore A. Zigmunde atzīmē nozīmīgas darba un dzīves jubilejas. Pasākumā LOA prezidents Ivans Klementjevs grāmatas autorei, LOA senatorei Alīdai Zigmundei pasniedza Latvijas Olimpiskās akadēmijas piemiņas medaļu par ieguldījumu olimpisko ideju izpētē un popularizēšanā un sakarā ar nozīmīgu dzīves jubileju.