Eiropas Olimpiskās akadēmijas kongress Viļņā

No 8. līdz 11. novembrim Viļņā notika Eiropas Olimpisko akadēmiju kongress. Kongresā piedalījās 23 valstu pārstāvji, vairāk kā 50 delegāti, kā arī  vairākas starptautiskās organizācijas, tostarp Starptautiskā Olimpiskā komiteja, Eiropas Olimpiskās komitejas un Starptautiskā Olimpiskā akadēmija.

Latvijas Olimpisko akadēmiju kongresā pārstāvēja prezidents Ivans Klementjevs un viceprezidente Antra Gulbe.

Šogad par jauniem dalībniekiem tika apstiprinātas četras organizācijas: Andoras Olimpiskā komiteja, Īrijas Olimpiskā federācija, Luksemburgas Olimpiskā un sporta komiteja un Moldovas Republikas Nacionālā olimpiskā un sporta komiteja.

Valde iepazīstināja ar 2022. gada darbības pārskatu, tika  iesniegts nākamā gada budžets un ievēlēts jauns revidents. EOA pieņēma administratīvos grozījumus statūtos, kā arī izmaiņas EOA komisiju darbībā, kas tika konsolidētas Statūtos un jaunajos Noteikumos un procedūrās.

Ģenerālā asambleja notika Viļņas EOA kongresa ietvaros, kuru organizēja Lietuvas Olimpiskā akadēmija tās prezidentes prof. Dr. Astas Sarkauskienes vadībā.

Materiāli par EOA kongresu: https://www.eoaolympic.org/in-the-wake-of-global-uncertainties-the-eoa-congress-vilnius-in-review/

Prezentāciju materāli un fotogalerija: https://1drv.ms/f/s!AoIPnYGPExkChMQcGPep37z_NWKZTg?e=9NmQoy