Sportotprieks Ventspilī

Svētdien, 19. februārī  Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā “Fantāzija” notika sporta un prāta spēles visai ģimenei “Mīļā diena”. Aktivitātes organizēja Bērtiņu ģimenes projekts “MD PLAY TIME” no Rīgas, Ventspils 4. vidusskolas skolēni ar Latvijas Olimpiskās akadēmijas atbalstu.

“Mīļās dienas” spēlēs bija iespēja piedalīties visiem ģimenes locekļiem – jebkura vecuma bērni, mammas un tēti, vecmāmiņas un vectēvi, tantes un onkuļi. Ģimeniskā atmosfērā varēja tvert mīlestības bumbas un amora bultas, spēlēt sirsniņdienas golfu, makšķerēt laimīti un diskot deju spēlēs.

“MD PLAY TIME” ir Bērtiņu ģimenes projekts, kas organizē tiešsaistes viktorīnas ģimenēm, bērnu piedzīvojumu nometnes, radošas bērnu ballītes, sporta nodarbības un pasākumus. Šīs aktīvās ģimenes mamma Agrita, kura ir arī Latvijas Olimpiskās akadēmijas biedrs, sportiskās aktivitātēs iesaistīja ikvienu. “Braucām no Rīgas ar foršu ideju un pilnu bagāžnieku ar krāsainu sporta inventāru, un, savukārt no Ventspils uz mājām vedām lieliskas emocijas par padarīto darbiņu”, atgriežoties no radošajām sporta aktivitātēm Ventspilī komentēja Agrita. 

Pasākumus ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu organizēja Ventspils Kultūras centrs.